O naszej firmie

Firma nasza działa na rynku od 30 lat. Nie jesteśmy ustawieni na wysokie zyski, a więc nasze domy drewniane za nieduże środki są doskonale wyposażone.

Dewizą naszej firmy jest fachowość - uczciwość i solidność wykonania każdego domu bez względu na wielkość. Każdy budowany przez nas dom drewniany jest budową indywidualną. Klient wybiera bryłę domu a rozkład pomieszczeń rysuje z projektantem. Wszystkie prace budowlane w segmentach ściennych są wykonywane w obecności inwestora - tzn. instalacja kanalizacyjna, instalacja wodna, grzewcza, elektryczna, instalacja izolacyjna itp.

Nie wykonujemy domów z elementów zamkniętych, których nie może sprawdzić inwestor. Budujemy wyłącznie domy szkieletowe z wykończeniem w tynku akrylowym lub imitacją bala. Ściany zewnętrzne w naszych domach posiadają w środku niezależny stelaż konstrukcyjny, co likwiduje pracę ścian i umożliwia uzyskanie idealnej powierzchni na płycie gipsowej, a także nie pozwala płytom pękać.

W podłodze wykonane są na całej powierzchni trzy przestrzenie wentylacyjne co likwiduje zawilgocenie i izoluje od zimna. Grubość podłogi to 20 cm - grubość ściany zewnętrznej 27 cm, natomiast grubość ścianek wewnętrznych to 13 cm.

Ściany zewnętrzne i wewnętrzne związane są ze sobą szpanerami taśmowymi. Reszta konstrukcji w większości jest montowana na śrubach co umożliwia w późniejszym czasie łatwe przeróbki bez większych zniszczeń. Nasze domy drewniane posiadają stabilną i mocną konstrukcję. Każdy element domu jest konserwowany z osobna i dopiero składane są elementy kontrukcyjne.

Stolarka okienna i drzwiowa w naszych domach jest wysokiej klasy, wykonana z klejonych elementów drewnianych. Kolor stolarki do wyboru - wykonanie stolarki drzwiowej z nakreśleniem wyglądu do wyboru. Łazienka z wyposażeniem i glazurą. Pomieszczenie gospodarcze - przedpokój - kuchnia glazura. Akcesoria łazienkowe jak i glazurę wybiera Klient, a także podłogi w innych pomieszczeniach domu. Jest możliwość kupna indywidualnie wyżej wymienionego wyposażenia we własnym zakresie, co w ostatecznym rozliczeniu jest odliczane.

Nasze domy drewniane wyposażone są w standardzie w ogrzewanie kominkowe z nadmuchami do każdego pomieszczenia z turbiną automatyczną niewymagającą obsługi. Na życzenie Klienta wykonujemy ogrzewanie gazowe nadmuchowe, a także klimatyzację, wykorzystującą już istniejące kanały grzewcze kominkowe domu, co obniża cenę. Budowane przez nas domy drewniane mogą być również wyposażone w standardowe ogrzewanie z grzejnikami.

Na życzenie Klienta nasze domy drewniane mogą być zrobione w określonym stanie. Jako jedyna Firma w Polsce wykonujemy posadowienie naszych domów na kilkudziesięciu odwiertach ziemnych zbrojonych i grubym obelkowaniu podwalinowym. Następnie robimy konstrukcję podłogową trzykrotnie wentylowaną, na której mocowane są konstrukcje ścian.

Obelkowanie konstrukcji podłogi domu jest całkowicie odizolowane od betonu. Odwierty betonowe są zakryte ścianą budynku. W bocznych ścianach budynku usytuowane są otwory wentylacyjne siatkowe co umożliwia swobodny przepływ powietrza i osusza wszelkie zawilgocenia.

Na życzenie przyszłego Klienta udostępniamy kontakt z użytkownikami naszych domów.

Na domy już zdbudowane nie dostajemy żadnych reklamacji. Udzielamy 5 lat gwarancji.

Zapraszamy do współpracy!

Planujesz budowę domu dla swojej rodziny?

Napisz do nas